Provoz

Dopravní situace

Predpoved

Předpověď počasí

Link to index Link to index_de Link to index_en
dekorace

Další služby / přidružené aktivity

Hotel Adam

Nově rekonstruovaný Adam hotel se nachází v klidné části Hradce Králové, nedaleko historického centra. Hotel Vám může nabídnout ubytování v pěti dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Ke standardnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, televize a kuchyňská linka s lednicí a barem. V areálu se nachází soukromé parkoviště.

Hospoda U Báby

Hospoda u Báby je tradiční česká hospoda, zrekonstruovaná do nového, moderního kabátu. Hospoda je vybavena venkovním posezením na zahrádce, dětským koutkem uvnitř hospody a širokoúhlým televizorem vhodným pro sledování sportovních utkání, dále také několika USB nabíječkami a přirozeně internetovým připojením skrze Wi-Fi. Přijďte si nám posedět a udělat si příjemný večer třeba u pivka, vínka, nebo excelentního rumu.

Prodej piva

Od svého vzniku se firma specializuje především na prodej piva, jak sudového, tak lahvového. Za úplatu zapůjčuje prostředky k jeho distribuci, tak aby každý řadový příznivec pěnivého moku si mohl vychutnat kvalitu skrytou v nerezovém sudu, či pivní láhvi.

Perníkový mlýn

Stylové ubytování ve starém mlýně, pod hradem Rabí v Jižních čechách. Také možnost ubytování v dřevěných chatkách, či stanech. Lokalita je vhodná pro vodácké sporty, outdoor, rybaření, muškaření a letecké sporty. K areálu patří Vodní elektrárna a 650m travnatého letiště.

obalka vypocet ceny telefon kalkulacka

Výpočet ceny přepravy: